6 צעדים שיגרמו לך לשנות כל דבר בחיים

6 צעדים שיגרמו לך לשנות כל דבר בחיים 

לכל אחד יש בראש תכנית לאיך החיים שלו אמורים להראות ולאיך הוא רוצה שהם יהיו עוד מגיל קטן. וכשהתכנית שאנחנו רוצים לא תואמת את המציאות שם מתחיל הבעיה.

אדם שהמציאות שלו לא תואמת את מה שחשב שהחיים שלו צריכים להיות הוא אדם ממורמר יותר, כעוס, חושב שאין כל תכלית לחיים שלו והוא ממשיך לספר לעצמו את הסיפור הזה בראש על כל מה שהיה וקרה, מאשים אחרים שעמוק בפנים הוא יודע שהאדם היחיד שאחראי לאיפה שהוא נמצא היום זה אך ורק הוא!

אז איך אנחנו עושים שינוי? איך למשל אדם ששקוע במחשבה שבגלל שהוא במשקל יתר, הוא לא טוב מספיק, הוא לא יפה מספיק, הוא לא מספיק טוב כי החברה פשוט לא תקבל אותו .

תפתח סיפור חדש! תמחק את הסיפור הזה שחרוט לך בראש כ”כ הרבה שנים ותפסיק לחשוב שאם תשיג א ב ג זה מה שיעשה אותך מאושר. לרדת במשקל ייתן לך הרגשה, הרגשה של סיפוק, שאתה נראה טוב יותר, שהשגת מה שרצית אבל אתה חייב לשנות את המחשבה הזו בראש ולהבין שלא משנה איך חיצונית אתה נראה, כל מה שקורה בחייך הם תוצאה של החלטות שקיבלת ואם אתה הולך לשנות את הקיים אתה צריך לפעול במספר צעדים:

  1. תגרום לעצמך להתעצבן- תגרום לעצמך להרגיש שמה שעד עכשיו היה בגדר “צריך” הופך ל”חייב”! אם אתה לא תרגיש את הצורך להשתנות- לא תשתנה. זה חייב להפריע לך ולהציק לך בכדי שתקום ותנקוט בצעדים.
  2. תקבל החלטה אמיתית- לא סתם החלטה של ממחר או כשזה יהיה בזמן הנכון, עכשיו. החלטה שעכשיו אני משנה ואני אתחיל עם מה שיש ואני לא אחכה לאף אחד שיבוא. לדוגמא, היום אני אצא להליכה ואני ארגיש הכי טוב עם עצמי כי לא וויתרתי לעצמי!
  1. תפתח הרגלים חדשים- ברגע שתתחיל לפתח הרגל חדש כמו לקום מוקדם יותר, להתאמן לפחות 3 פעמים בשבוע אתה תראה שזה יהפוך לחלק מהשגרה שלך. תפתח הרגל כ”כ חזק שכשאתה לא מצליח לעשות אותו אתה מרגיש לא נוח עם עצמך שפספסת.
  2. תגיד לעוד אנשים על השינוי שאתה הולך לעשות- ברגע שאתה מצהיר בפומבי על ההחלטה שקיבלת תרגיש מחויב יותר לעצמך כי עכשיו אתה יודע שעוד אנשים מצפים ממך וצופים בך כדי לראות אם באמת תעמוד במילה שלך.
  3. תדמיין את זה לפני שזה קורה- תראה את זה ותרגיש את זה עוד לפני שזה בא. כמה שיותר תאמין ותראה את זה לפני שזה קורה נחש מה? זה יקרה!
  4. תתגמל את עצמך כשצריך- זה יעזור לך לשמור על התמדה לאורך זמן והבנה שעל כל עבודה קשה יש גמול.

נסה לעקוב אחרי 6 הצעדים הללו בכל היבט בחיים שתרצה לשנות בין אם זה גופנית, רוחנית, פיננסית וכו’.

ותוכיח לעצמך שאתה יכול! 


מבולבלים ולא ממש יודעים איפה או במה להתחיל?

התחילו כאן:


לשמיעת הפודקאסט של לידור

THE MIND BODY PODCAST


רוצים שלידור דיין ילווה אתכם במסע האישי שלכם?

פרטים נוספים כאן:


מנסה לחטב את הגוף ולא ממש יודע איפה להתחיל?!

הירשם עוד היום לקורס:


הירשמו לרשימת הדיוור שלי בכדי לקבל את כל המידע העדכני על חיטוב הגוף, עליה במסת שריר וכיצד להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמנו!

Image result for lidor dayan

שם פרטי:

אימייל:

Leave a Comment