5 כלים להכנסה כלכלית מהבית

אם חשבתם פעם כיצד לייצר הכנסה כלכלית מהבית, היום זה אפשרי יותר מאי פעם! 

אנו חיים בזמן הטוב ביותר בהיסטוריה של האנושות, אך עדיין, המון אנשים ממשיכים לפעול על פי האמונות המגבילות שלהם מהעבר, מהצורה בה חונכו בבית ומה שרוב החברה מכתיבה לנו.

אבל!

יש דרך אחרת…

דרך בה לא תצטרכו לבזבז שעות על גבי שעות בעבודה שאתם לא סובלים, מתוסכלים מהפקקים, מהבוס הזה שכל הזמן אומר לכם מתי לבוא או מתי ללכת.

אך בכדי לבצע זאת, זה מצריך ממכם 5 כלים עיקריים:

1. שחררו את מה שלא בשליטתכם

כשאתם מתמודדים עם איך לייצר הכנסה כספית מהבית, אתם לא תמיד תוכלו לשלוט על מה שיקרה, אך תזכרו שתמיד השליטה שלכם מתבטאת ביכולת התגובה שלכם למה שקורה. הכינו רשימה של דברים שבשליטתכם ודברים שלא בשליטתכם ותכתבו עמודה בה אתם רושמים את כל מה שיש בידכם שליטה כמו: המשימות היומיות, ההחלטות שלכם לבצע את הדברים שרשמתם ובעמודה השניה כל מה שלא היה בשליטתכם, למשל: תגובות של אנשים ודברים שנמצאים מחוץ ליכולת השליטה העצמית שלכם.

2. התמודדות עם ביקורת עצמית 

אחד האתגרים הגדולים ביותר שתצטרכו להתמודד איתו על בסיס יומי הוא אתם עצמכם והביקורת העצמית שלכם. כאשר אנחנו מגיעים לאתגר חדש כמו להרוויח כסף באינטרנט  נוצרת מביקורת עצמית כמו: אני לא יכול לעשות את זה, אני לא יודע איך לעשות את זה, אני לא טוב מספיק וכו׳. כל הקולות הפנימיים האלו הן אלו שיכולים להרוס אותנו או לבנות אותנו. זה בידיים שלנו לפתח עירנות ומודעות עצמית לגבי הדיאלוג הפנימי שלנו ועל כך להשתמש בדיאלוג חיובי יותר אם אנחנו באמת רוצים לשנות את חיינו לטובה. 

3. קבלת אחריות אישית

הדבר היחיד שתמיד משותף לכולנו כבני אדם זה קבלת החלטות. כל עוד אתם תקבלו עם עצמכם החלטה אמתית בה תגידו ״מספיק זה מספיק!״ גם לי מגיע לחיות ולחוות את איכות החיים שתמיד חלמתי לעצמי ובכדי שזה ייקרה אנו חייבים לקחת אחריות אישית ולקבל את אחת ההחלטות החשובות ביותר בעולם שהיא: אני אחראי על החיים שלי. 

4. על מנת לקבל תוצאה שונה אתם צריכים לפעול בצורה שונה

אחד הקילרים הגדולים ביותר של בני האדם זה היכולת לקחת את המחשבה לפעולה. אנחנו יכולים לחשוב,ללמוד,לנתח,אך בסופו של דבר הפעולות שלנו הן שייקבעו אם נשיג את הדברים שאנחנו רוצים או לא. אתם לא יכולים רק לקרוא על שכיבות שמיכה וקוביות בבטן נכון?! אנחנו חייבים להתאמן, להזיע ולאכול בריא! לכן זה כל-כך חשוב לפעול ולייצר מומנטום חיובי של פעולה כי ברגע שאנו נראה שזה עובד, לעולם לא נחזור אחורה. 

5. תתמקדו בפתרון ולא בבעיה

אחד הדברים שגורמים לנו, בני האדם, להצליח או להיכשל זה הרגל המיקוד שלנו. כמה שזה קלישאתי, ככל שנתמקד במה שאנחנו רוצים, נקבל יותר מזה, ככל שנתמקד במה שאנחנו לא רוצים, נקבל יותר מזה. מהו הדבר הזה שגורם לרוב אוכלוסיית העולם שלנו להתמקד רק בבעיות ובקושי? פחד! הפחד מהכישלון, הפחד מהדחייה, הפחד מהקושי, הפחד מהלא נודע. אבל תרשו לי לתת לכם קונספט חדש, מה אם נשנה את המילה פחד ופשוט נהפוך את סדר האותיות? נקבל דחף. כמה אירוני שבעצם הפחד שלנו הוא בעצם הדחף הגדול ביותר שלנו. ככל שנשתמש בפחד כדחף ונתמקד במה שאנחנו באמת רוצים, נוכל סוף כל סוף לשנות את חיינו ולפעול בצורה שונה.

 

אני לא נוטה לתת במה להרבה אנשים, כי אני מאמין שכבוד והערכה יש להרוויח, והאדם הבא באמת הרוויח את זה ממני ביושרה. חברי הטוב צחי רוזנטל, יזם עסקי, חי במטרה ללמד אנשים להגיע לעצמאות כלכלית ולחיות חיים לפי התנאים שלהם. לאחר עבודה עם אלפי לקוחות, צחי יודע מה עובד ומה לא והוא מבין שהצלחה משאירה רמזים, לכן ברגע שמשהו עובד, יש לפעול על  פיו.

למידע נוסף לגבי שיטת הלימוד של צחי רוזנטל- כיצד להרוויח כסף מהבית, ניתן להיכנס בקישור הבא:

http://win4yourlife.com/ldr/success/

 

Leave a Comment