5 הרגלים שיבנו לך ביטחון עצמי של אלוף

5 הרגלים שיבנו לך ביטחון עצמי של אלוף

הרבה אנשים חושבים שביטחון עצמי זה משהו שיש לך או שאין לך.

אז זהו, שלא.

ביטחון עצמי הוא בעצם מספר הרגלים. יש כאלו שההרגלים האלו טבעיים להם אבל לרובנו זה לא. החדשות הטובות הן שהרגלים זה משהו נרכש וכולנו יכולים להרגיל את עצמנו לכך.

תתאמנו בחדר הכושר

אימונים בחדר הכושר יעזרו לכם לבנות את הערך העצמי שלכם. אימונים יגרמו לכם להרגיש כאילו השגתם משהו, יגרמו לכם להראות טוב יותר עם הזמן, יפחיתו בחרדות, דיבור עצמי שלילי ויעזור לכם להיות חברתיים ולהכיר אנשים חדשים. והחשוב מכל- אימונים יאפשרו לכם באמת להאמין שברגע שאתם מחליטים משהו, מציבים יעדים ועובדים קשה, בסוף אתם משיגים את זה.

מדיטציה

מדיטציה זה לא דבר שאומר שאתם צריכים לשבת ולהגיד לעצמכם אני שמח ומאושר והכל יפה בחיים שלי. מדיטציה יכול להיות דבר פשוט מאוד כמו לשבת, לשים מוזיקה ופשוט להירגע למשך 10-15 דקות. בעידן של היום אנחנו רצים מדבר לדבר, כל היום עסוקים בסמארטפונים שלנו, מי עשה לנו לייקים או אהב את התמונה שהעלינו באינסטגרם. בעולם שכזה אנחנו לא יכולים שלא להיבלע ולאבד את עצמנו. לכן זה מאוד חשוב בכל יום לדרוש מעצמנו ולפנות זמן לעצמנו לשבת ופשוט להירגע.

אישית אני מאוד אוהב לעשות PRIMING, זה לא מצריך הרבה זמן וזה פשוט עוזר לפוקוס טוב יותר במהלך היום, ליום חיובי יותר ותמיד להזכיר לי את הדברים הקטנים שלא אשכח.

התמחו בגופכם

הדרך הקלה ביותר תהיה לעבוד על היציבה שלכם וככה תעשו זאת:

תעמדו מול מראה שלמה וארוכה

סגרו את העיניים

  1. תדמיינו חבל שמושך את קצה הראש שלכם מעלה.
  2. תדמיינו מגנט מתחת לאדמה שמושך את כפות הרגליים שלכם מטה.
  3. תנו ללחץ למשוך אתכם לתנוחה יציבה וישרה.
  4. פתחו את העיניים ובדקו את מנח הגוף שלכם.
  5. שימו לב לדברים הקטנים כמו הכתפיים והראש
  6. ברגע שחזרתם למנח מושלם סגרו שוב את העיניים.
  7. נסו לזכור ולנסות מה זה מרגיש לעמוד ככה.

עכשיו אתם יכולים לקרוא על תנוחה זו בכל פעם שאתם רוצים. זוהי רק אבן הבניין הבסיסית לשליטה על שפת הגוף שלכם בכל עת. זה יעזור לכם לא רק להגדיל את הביטחון, אלא גם להקרין ביטחון. בדרך זו.

קחו סיכונים

אנשים בעלי ביטחון יוצאים החוצה ולוקחים סיכונים. והם עושים זאת על בסיס קבוע. הם יודעים שכל שינוי משמעותי קורה אך ורק בחוץ. והם יודעים שכישלון הוא חלק חשוב במשחק.

זה לא שאתם אף פעם לא הולכים לפחד מכישלון, אלא זו היכולת להמשיך ולבצע למרות הפחד.

אם אתם רוצים נוחות, הישארו על הספסל. אם אתם רוצים חיים ששווים קצת יותר, אתם צריכים לצאת החוצה אל המגרש. משום שרק אלו שמוכנים לקחת סיכון וללכת עד הסוף הם אלו שבאמת יבינו עד כמה רחוק הם באמת מסוגלים להגיע.

תסתובבו עם חבורה של אנשים מלאי ביטחון

יש אמרה שאומרת: ” אמור לי מי חברך ואמור לך מי אתה”. וזה באמת נכון. אנחנו החמישה אנשים שאנחנו מסתובבים איתם. לכן חשוב מאוד להקיף את עצמנו באנשים שחושבים רחוק, אנשים בעלי ביטחון שלא מפחדים להגיד מה שיש להם להגיד.

דבר נוסף הוא היכולת להבין שרגישות זה אחת המעלות של הביטחון. אנשים שמפחדים מידי להראות שהם מפחדים או רגישים הם בד”כ אלו שאין להם בכלל ביטחון.

איך זה קשור לחבורה של אנשים מלאי ביטחון?

זה אומר שאתם צריכים לדבר עם החברים שכבר יש לכם ולבטוח בהם קודם. תראו אם הם משרתים את האינטרס שלכם של שיפור עצמי. אם הם ישר מתחילים לצחוק ולא לקחת אתכם ברצינות, ככל הנראה לא ראוי להיות בחיים שלכם.

מה אתם חושבים על המאמר:

” 5 הרגלים שיבנו לך ביטחון עצמי של אלוף”?

יש לכם משהו נוסף שתרצו להוסיף או לשאול?

אשמח לדעת, בתגובות שמתחת.

 

 


מבולבלים ולא ממש יודעים איפה או במה להתחיל?

התחילו כאן:


לשמיעת הפודקאסט של לידור

THE MIND BODY PODCAST


רוצים שלידור דיין ילווה אתכם במסע האישי שלכם?

פרטים נוספים כאן:


מנסה לחטב את הגוף ולא ממש יודע איפה להתחיל?!

הירשם עוד היום לקורס:


הירשמו לרשימת הדיוור שלי בכדי לקבל את כל המידע העדכני על חיטוב הגוף, עליה במסת שריר וכיצד להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמנו!

Image result for lidor dayan

שם פרטי:

אימייל:

Leave a Comment