3 דרכים ליצירת פריצת דרך בחיים

“תתגרש מהסיפור שאתה ממשיך לספר לעצמך ותתחתן עם האמת” ( אנטוני רובינס)

כל אחד רוצה להגיע לנקודה של פריצת דרך בחיים בכל היבט בחיים בין אם זה בגוף, ביחסים, בקריירה או הגשמה עצמית ובשביל שדבר זה יקרה מה אנחנו צריכים לעשות? זה פשוט לקחת אחריות ולפעול.

ובשביל שזה יקרה זה מצריך 3 דברים:

  1. אסטרטגיה נכונה-

 אתן דוגמא, אדם שרוצה עכשיו לרדת במשקל ולא מצליח אחת הסיבות לכך היא שפשוט הוא לא פועל בצורה הנכונה, לכן הוא צריך אסטרטגיה טובה יותר בכדי שיוכל להגיע לתוצאות שהוא רוצה.

על פניו אסטרטגיה זה אומנם חשוב אבל זה ממש לא הדבר החשוב ביותר, משום שבעולם שלנו היום יש לך אסטרטגיות בכל פינה, עם הטכנולוגיה הכל כך מפותחת כל מה שאתה צריך לעשות זה להקליד שניה באייפון בגוגל ויש לך אלפי אסטרטגיות. אז מה חשוב יותר מאסטרטגיה?

  1. הסיפור הנכון-

 אז אחרי שלקחת אחריות ויש לך את האסטרטגיה הנכונה, אתה צריך את הסיפור הנכון. וכשאני מדבר על סיפור אני מדבר על הסיפור שמתנגן בראש שלך כל הזמן בראש על מה שאתה מאמין שאפשרי לך. ולכן אתה חייב להפסיק לספר לעצמך את השקרים האלו שבראש ולהתחיל להאמין שאם יש משהו שאתה רוצה לעשות אתה תשיג לא משנה מה.

בהמשך לדוגמא שנתתי: במקרה של אותו אדם שרצה לרדת במשקל הסיפור יהיה כזה:

אין לי זמן, יש לי כ”כ הרבה סידורים ודברים אחרים לעשות, אני עובד כ”כ קשה מהבוקר עד הערב, ניסיתי כבר 1000  דרכים, אני בחיים לא ירד במשקל!

  1. המצב בו אתה נמצא-  המצב בו אתה נמצא זה הדבר החשוב ביותר מבין השלושה.

תזכור

תנועה יוצרת רגש , איך שאתה הולך ביום יום, ההבעות פנים שלך, כל אלו משפיעים על איך אתה תרגיש. נסה להיות זקוף יותר, תזוז יותר, תחייך יותר ואתה תראה עד כמה זה ישפיע על צורת ההתנהלות שלך ביום יום!


מבולבלים ולא ממש יודעים איפה או במה להתחיל?

התחילו כאן:


לשמיעת הפודקאסט של לידור

THE MIND BODY PODCAST


רוצים שלידור דיין ילווה אתכם במסע האישי שלכם?

פרטים נוספים כאן:


מנסה לחטב את הגוף ולא ממש יודע איפה להתחיל?!

הירשם עוד היום לקורס:


הירשמו לרשימת הדיוור שלי בכדי לקבל את כל המידע העדכני על חיטוב הגוף, עליה במסת שריר וכיצד להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמנו!

Image result for lidor dayan

שם פרטי:

אימייל:

Comments

Leave a Comment