תוספי מזון

תוספי מזון

העולם שלנו היום מוצף בשוק התוספים, מאבקות חלבון ל” כדורי פלא” שאם תשתמש בהם יעלימו לך את הבטן. אז זהו שלא.
העובדה שכ”כ הרבה אנשים נואשים לקיצורי דרך ולאיזשהו משהו שייתן להם את התוצאות שהם רוצים במינימום זמן מנצלים רוב החברות עובדה זו בכדי למכור כמה שיותר לנו הקונים וגורמים לנו להאמין שאם ניקח X Y Z אז אנחנו נגיע לתוצאות שנרצה במינימום זמן.
99% מכל הפרסומות או המוצרים שתראה הם בעיקר מסחריים והמשקל היחיד שתוריד מהם יהיה מהכסף בארנק שלך.
למרות זאת אכן יש מספר תוספים שכן יכולים לעזור, שוב הם אינם חובה אבל אם אתה רוצה להשתפר קצת יותר הם יוכלו לעזור ( כמובן שלפני כל נטילת תוסף כלשהו תמיד תתייעץ עם רופא מוסמך!)

1. שמן דגים- מסייע בירידה בשומן ועוזר לשמור על המפרקים. מומלץ לקחת 3 קפסולות ביום בוקר צהריים וערב .
2. אבקת חלבון- שוב זה לא תוסף שחובה אלא אם כן אתה רואה שאתה לא מצליח להגיע לצריכת החלבון היומית שלך. כמו כל תוסף אחר אבקת החלבון באה לתסף את התזונה שלך והתפריט שלך לא אמור להיות מורכב סביבה. רבים נוטים לחשוב שאם ישתמשו באבקת חלבון הם “יתנפחו”, אבקת החלבון נוחה לאנשים מסוימים במהלך היום אשר אין באפשרותם לאכול מנה מוצקה אז יעדיפו להשתמש באבקת חלבון ולא לחכות עד הערב שיגיעו הביתה ויאכלו שוב ארוחה גדולה. תבדוק תמיד שאיכות החלבון גבוהה ומעל 80% ממנה היא חלבון זאת אומרת שהוא מכיל לפחות 20 גרם חלבון למנת הגשה.
3. מולטי ויטמין- לאלו שמאתנו שלא מצליחים יום יום לאכול מספיק פירות וירקות ואנחנו מפספסים המון ויטמינים ומינרלים מהגוף שלנו, מולטי ויטמין מסייע בכך.
4. קריאטין- תוסף התזונה הכי מוכח מדעית, מסייע בשיפור הכוח והביצועים שלך. קריאטין מונו 5 גרם ליום בהחלט מספיק כל יום.

אז אלה הבסיס, כמובן שלפני נטילת כל תוסף כלשהו תמיד ייוועץ עם רופא ואל תיקח על דעת עצמך תוספים רק כי ראית מישהו בטלוויזיה עם כמה ריבועים בבטן שאמר לך שאם תיקח את זה אתה תראה כמוהו. תמשיך להתאמן קשה ותתמיד לאורך זמן ותראה את התוצאות שאתה רוצה.
כי אין דבר שבעולם שיחליף עבודה קשה!


מבולבלים ולא ממש יודעים איפה או במה להתחיל?

התחילו כאן:


לשמיעת הפודקאסט של לידור

THE MIND BODY PODCAST


רוצים שלידור דיין ילווה אתכם במסע האישי שלכם?

פרטים נוספים כאן:


מנסה לחטב את הגוף ולא ממש יודע איפה להתחיל?!

הירשם עוד היום לקורס:


הירשמו לרשימת הדיוור שלי בכדי לקבל את כל המידע העדכני על חיטוב הגוף, עליה במסת שריר וכיצד להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמנו!

Image result for lidor dayan

שם פרטי:

אימייל:

Leave a Comment