תהפוך את ה”צריך” ל”חייב”

“מכשולים לא צריכים לעצור אותך. אם עומד בפניך קיר, אל תחזור על עקבותייך ותוותר. הבן איך לטפס עליו, לעבור דרכו, או לעבור מסביבו.”

–מייקל ג’ורדן-

כשאתם מסתכלים על כל אדם שהצליח להשיג איזשהו משהו גדול בחייו אתם חייבים להבין דבר אחד, כל זה קורה משנים על גבי שנים של אימונים וחזרה אחרי חזרה אחרי חזרה.

אם יש משהו שאני לא יכול לשמוע זה ” היה לו מזל”, אני לא מאמין במזל, כל אחד הצליח במשהו כי הוא לא וויתר והמשיך פעם אחרי פעם עד שהצליח.

לכולנו יש כישרונות מסוימים וגנטיקה שונה אבל אי אפשר לקחת את זה כתירוץ ללמה אנחנו לא מצליחים להשיג את מה שאנחנו רוצים.

אז תמיד תשאל את עצמך בכל סוף יום, האם אני באמת נותן מעצמי 100% מכל יום שעובר? כי תמיד יש מקום לשפר עוד, תמיד אפשר למצוא זמן להתאמן, תמיד אפשר למצוא זמן לקרוא או לשמוע איזה חומר שיעשיר לך את הידע אבל בכל זאת רובנו ממשיכים להגיד שאין לנו זמן לזה ולזה. אתה תמיד תמצא זמן למה שאתה מייחס הכי הרבה חשיבות בחיים שלך, אם להיות עם המשפחה שלך והילדים בערב זה משהו שחייב ולא משנה כמה עבודה יש לך אתה יודע שזה משהו שאתה לא תפספס אז אתה תהיה עם המשפחה שלך ויהי מה!

אם אתה אדם שרגיל להתאמן ויש לך יום עמוס מאוד וכל חדרי הכושר סגורים בארץ, אתה תמצא איפה להתאמן גם אם זה אומר לקחת תיק ולעשות איתו סקוואטים בחניון!

למה??

כי זה משהו שבגדר חובה אצלך וברגע שאתה מחויב לעצמך לעשות את מה שהבטחת לעצמך שתעשה אז אתה תמצא דרך לעשות זאת לא משנה כמה קשיים ומכשולים יהיו בדרך.

להתאמן זה משהו שמבחינתי בגדר חובה ולא משנה איזה תקופה אני עובר אני אמצא זמן להתאמן גם אם זה ב5 בבוקר כמו שלאדם אחר שמאמין מאוד יודע שמבחינתו חובה ללכת כל בוקר להתפלל שחרית בבית כנסת.

תדע טוב מאוד למיין בין מה שאתה צריך לעשות לבין מה שאתה חייב לעשות, ככל שתהיה מודע יותר שהדברים שהגדרת בגדר  “צריך” הם בעצם “חובה” אתה תדע לשנות את זה ובכך גם ישתנו חייך לטובים הרבה יותר!


מבולבלים ולא ממש יודעים איפה או במה להתחיל?

התחילו כאן:


לשמיעת הפודקאסט של לידור

THE MIND BODY PODCAST


רוצים שלידור דיין ילווה אתכם במסע האישי שלכם?

פרטים נוספים כאן:


מנסה לחטב את הגוף ולא ממש יודע איפה להתחיל?!

הירשם עוד היום לקורס:


הירשמו לרשימת הדיוור שלי בכדי לקבל את כל המידע העדכני על חיטוב הגוף, עליה במסת שריר וכיצד להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמנו!

Image result for lidor dayan

שם פרטי:

אימייל:

Leave a Comment