תהיה אובססיבי או שתישאר ממוצע

תהיה אובססיבי או שתישאר ממוצע

החיים שלנו מורכבים מעליות וירידות. יהיו לכולנו תקופות מאוד יפות בחיים ויחד עם זאת גם כאלו שקצת פחות טובות. אם יש משהו שלמדתי בחיים זה שהדבר החשוב ביותר זה שאתה חייב לסמוך על עצמך. באמת להאמין בעצמך בלב שלם ולא לחכות לאיזה “מושיע” או מישהו שיבוא ויגיש לך את החלומות שלך על מגש של כסף.

רוב האנשים בעולם מחפשים קיצורי דרך, בין אם זה בירידה באחוזי שומן, בהצלחה כלכלית או בכל דבר אחר בחיים. תבין, כאשר אתה מקבל משהו שאתה רוצה בקלות מידי, אתה לא באמת תעריך את זה וסביר להניח שתאבד אותו מהר יותר משאתה חושב.

אתה חייב לעבור את הקושי משום שהקושי והכאב זה חלק מתהליך הגדילה שלך כאדם! אל תנסה להתכחש לבעיות שיש לך בחיים ובמקום זאת תרים את הראש ותתחיל להתמודד איתם.

אם אתה לא מרוצה מאיך שאתה נראה

זה לא בגלל ההורים שלך,

זה לא בגלל החברים שלך,

זה לא בגלל המשפחה שלך,

זה בגללך!

ואם אתה לא תיקח אחריות על הגוף שלך אף אחד אחר לא ייקח את זה בשבילך.

תבין שכל דבר שאתה רוצה שיהיה שלך בחיים יכול להיות שלך אם באמת תאמין בלב שלם ותעבוד קשה בשביל זה. הבעיה היא שרוב האנשים מעבירים יום אחרי יום מבלי לנסות להתפתח, מבלי לנסות להיות טובים יותר, מבלי לשפר את המראה הגופני שלהם.

למה?

משום שזה לא “בוער” להם.

אז אתה מבין עכשיו כמה חשוב שיהיו אתגרים ומכשולים בחיים שלך? משום שרק כאשר דברים הולכים לא טוב, כאשר הכל הולך הפוך ממה שאתה רוצה, שכולם מסביבך לא מאמינים שאתה יכול, שניסיתי פעם אחרי פעם והמשכת להיכשל, שכולם אומרים לך לא, שם זה מתחיל לבעור!

אשתף אותך בסיפור האישי שלי:

רוב חיי הייתי הילד הביישן, השקט, זה שלא מדבר יותר מידי ומרצה את הסובבים. הייתי מנותק לגמרי חברתית ולא הייתי מה”קולים” של בית הספר. ההורים שלי תמיד עבדו קשה בשביל שלא יחסר לנו כלום ואחד הרגעים שלא אשכח זה שאבא שלי עבד כשוטף כלים והלכתי לעזור לו כשהייתי בן 14. אני לא אשכח את היום הזה והבטחתי לעצמי שיום יבוא ואני עוד אחזיר חזרה להורים שלי את כל מה שהם נתנו לי כשהייתי קטן.

אחד הסיבות לכל הדברים שאני עושה, הטיסה שלי לאמריקה בקרוב, זה כדי להוכיח לעצמי ולהם שהכל אפשרי בחיים. להוכיח לעולם שלא נועדנו כדי להעביר יום אחרי יום בצפייה למוות. להוכיח שלא משנה מה הרקע שלך, מאיפה אתה מגיע בעולם, איזה מין אתה, בן כמה אתה, מה הגובה שלך, כמה תארים יש לך במגירה,

החלום שלך אפשרי והוא מחכה שתילחם עבורו!

לא נולדנו לחיות חיים רגילים ומשעממים. אנחנו כאן כדי ליצור, כדי לשנות , כדי להעיר את האדם העוצמתי הזה שטמון בתוכנו שיגרום לנו לעשות דברים מדהימים ולגרום לעולם הזה להיות טוב יותר.

המשימה שלי בחיים היא להעיר מיליוני אנשים לקום ולא לוותר על החלומות שלהם. שיש סיבה למה בורא עולם נתן להם חיים וביום שהם יבינו את הסיבה הזו כל החיים שלהם ישתנו מקצה לקצה.

אז יכול להיות שאתה קורא את כל זה עכשיו ולא מבין מה אני מבלבל לך בשכל, אבל אני מאוד מאחל לך שיגיע היום בו יתחיל להיות לך קשה. כן, שמעת אותי נכון. אני מאחל לך שהשנה הזו זה יכאב לך כ”כ שפשוט תגיד די! לא עוד! זה לא יכול להימשך ככה עוד יום, שעה ואפילו דקה! וביום הזה החיים שלך ישתנו מקצה לקצה. אבל כל עוד לא יהיה משהו שימשוך אותך ויגרום לך להגיד די אתה תמשיך להיות כמו 95% מאוכלוסיית העולם שעוקבת אחרי 5% שלא מוכנים לוותר על מי שהם יכולים להיות בעולם הזה.  

אתה חייב להיות אובססיבי

כשיש לך חלום,  אתה חייב להפוך את החלום הזה לאובססיה. משהו שכל בוקר אתה חושב עליו וכל לילה אתה הולך לישון איתו. ואתה חייב להמשיך להשקות את החלום הזה על בסיס יומי, יום אחרי יום אחרי יום. משום שזו הדרך היחידה שבאמת תביא אותך לאן שאתה רוצה בחיים. 

אין לי דרך להסביר את ההרגשה, זו מן מועקה כזו בחזה שאתה פשוט יודע שאתה חייב לעשות את זה!

וזה חייב להיות משהו שהוא גדול ממך, לא רק למענך.

זה יכול להיות למשפחה שלך, לחברים קרובים שלך, למדינה, לעולם.

ככל שהחלום הזה משרת עוד אנשים ולא רק את האינטרס האישי שלך, זה הופך למשימה.

וכשהמשימה הזו מקבלת את המומנטום החיובי שהיא צריכה, שום דבר בעולם לא יעצור אותך כי כל עוד יש אוויר בקנה הנשימה שלך אתה תמשיך להילחם עד שיגיע היום בו לא תהיה כאן וכולם ידעו טוב מאוד מי אתה היית ומה עשית כדי שהעולם הזה יהיה טוב יותר. 


מבולבלים ולא ממש יודעים איפה או במה להתחיל?

התחילו כאן:


לשמיעת הפודקאסט של לידור

THE MIND BODY PODCAST


רוצים שלידור דיין ילווה אתכם במסע האישי שלכם?

פרטים נוספים כאן:


מנסה לחטב את הגוף ולא ממש יודע איפה להתחיל?!

הירשם עוד היום לקורס:


הירשמו לרשימת הדיוור שלי בכדי לקבל את כל המידע העדכני על חיטוב הגוף, עליה במסת שריר וכיצד להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמנו!

Image result for lidor dayan

שם פרטי:

אימייל:

Leave a Comment