ראיון עם כריס ארדר על למה אתה חייב להפסיק להיות יזם בודד!


הירשמו לפודקאסט שלי ב:

Image result for soundcloudImage result for itunesImage result for youtube


בפרק של היום היה לי הכבוד לארח את כריס ארדר.
לאחר שעזב את העבודה הבטוחה בגיל 34, כריס החל לבנות את עסק הקואוצ׳ינג שלו ואת אחד מהפודקאסטים המבוקשים ביותר היום בארה״ב.

תוכן עניינים:
1. שיתוף פעולה הוא הדבר החשוב ביותר שיעזור לך להגיע לאיפה שאתה רוצה בחיים. (2:33-3:45)
2. אין דבר כזה ״SELF MADE״ . אין אדם שעשה משהו מדהים בחיים שלו שהצליח לעשות את זה לבד. יש לנו כוח כאנשים לעשות דברים יחד, כאשר אתה מבודד את עצמך ומנסה לעשות הכל לבד- אתה מבטיח לעצמך כישלון. (3:45-7:10)
3. מה שאנחנו מושכים לחיינו הוא בהתאם לאנרגיות שאנחנו משדרים לאחרים. אם אנחנו משדרים אנרגיה חיובית, מהנה, משעשעת, אז נקבל את אותה האנרגיה חזרה וכך גם להיפך. (7:10-9:30)
4. אם אתה יכול להתמחות בשני הכישורים הבאים- השפעה ומנהיגות, תוכל להשיג ולהגיע לכל דבר שתרצה בחיים. (9:30-11:00)
5. הרגעים הקשים והנמוכים ביותר שלך יכולים להפוך לרגעים הכי טובים ומחזקים שלך בחיים!
(11:00-12:00)
6. תרים אנשים ותהנה להיות מורם גם כן לאורך המסע שלך בחיים. תגדל עם אנשים אחרים ואל תנסה לגדול לבד משום שלשום דבר בחיים אין ערך עד אשר הוא משותף עם אחרים. (12:00-13:38)
7. מה שהביא אותך לאיפה שאתה היום, ישאיר אותך איפה שאתה נמצא היום. הזהות שלך אמורה להשתפר ולגדול לאורך כל החיים שלך. אתה חייב לגדול ולפתח את הזהות שלך, אחרת אתה תישאר בזהות שמגבילה אותך ואתה תרגיש מתוסכל וממורמר לאורך כל החיים שלך. (13:38-14:55)
8. הסביבה שלך חזקה יותר מהכוח רצון שלך. אם תישאר בסביבה שלילית עם אנשים שליליים, זה יאלץ אותך להישאר אותו הדבר. תמיד תשנה את הסביבה שלך ותשאל את עצמך: ״ כיצד אני יכול לשנות את הסביבה שלי לטובה, בכל יום? ״ (14:55-17:30)
9. אנו מתוכנתים להרגיש ״הגיבורים״. תמצא את האנשים שיגרמו לך לתת את האקסטרה מייל ושיוודו שתשמור על הרף החדש שהצבת לעצמך. 17:30-19:09))
10. אהבה היא פועל, זה לא משהו שיש לך, זה משהו שאתה עושה בכל יום או שזה פשוט יעלם. אם אתה במערכת יחסים, תוודא שאתה עובד קשה על מערכת היחסים שלך בדיוק כמו שאתה עובד קשה על העסק שלך. (19:09-20:49)
11. תוודא שלך ולבת הזוג שלך יש הרגל פיזי בו אתה עושים משהו יחד שמזיז את הגוף שלכם כמו הליכה בחוץ כדי שתשנו את ה״סטייט״ שלכם. בנוסף, תמיד תהיה פתוח להצעות של בת הזוג שלך מבלי לשפוט אותה ישר. זה יאפשר לכם לגדול יחד. (20:49-25:10)
12. קודם כל אתה מוצא מישהי שאתה והיא חולקים את אותם הערכים וגם את הערך של לרצות להיות טובים יותר בכל יום שעובר. בנוסף, תהיה פתוח למצוא מישהי שמעוניינת בדברים אחרים לגמרי משלך. אתם לא חייבים לאהוב את אותם הדברים. (25:10-27:30)
13. תשחרר את כל הציפיות שיש לך לגבי איך עסקים, מערכות יחסים וחברים צריכים להיות ותהיה פתוח לדברים חדשים שלעולם לא חשבת שתאהב. (27:30-30:00)
14. לסיים דברים זה בהרבה יותר טוב מלעשות משהו מושלם. אתה תמיד תפשל, תקבל את זה. אך תמיד תוכל לתקן את זה בצורה הטובה ביותר שלך ולהשתפר מפעם לפעם. (30:00-32:30)
15. המורשת של כריס הארדר (32:30)

ניתן למצוא את כריס באתר הבית שלו:
https://fortheloveofmoney.com

וגם ברשתות החברתיות:
Instagram: https://www.instagram.com/chriswharder/
Facebook: https://www.facebook.com/chris.harder.77


אשמח אם תשתפו את הפודקאסט שלי

אשמח אם תשתפו את הפודקאסט שלי עם המשפחה או החברים.

שתפו, עשו לייק או תגיבו בפוסטים שלי בפייסבוק, אינסטגרם וביוטיוב.

אשמח לשמוע ממכם ולענות לכם אישית לכל שאלה הקשורה לפודקאסט בכתובת:

themindbodypodcast@gmail.com

אם אהבתם את הראיון אשמח אם תיקחו 60 שניות להירשם לפודקאסט

ולתת לי 5 כוכבים ב ITUNES

Image result for itunes


מבולבלים ולא ממש יודעים איפה או במה להתחיל?

התחילו כאן:


מנסים לחטב את הגוף ולא ממש יודעים איפה להתחיל?!

למידע נוסף לגבי אקדמיית THE NEW YOU:


הירשמו לרשימת הדיוור שלי בכדי לקבל את כל המידע העדכני על חיטוב הגוף,

עליה במסת שריר וכיצד להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמנו!

Image result for lidor dayan

שם פרטי:

אימייל:

Leave a Comment