ראיון עם דוקטור כריס זיינו על כיצד לפרוץ דרך הזהות השקרית שבנית לעצמך!


הירשמו לפודקאסט שלי ב:

Image result for soundcloudImage result for youtubeImage result for itunes


דוקטור כריס זיינו הוא יזם, כותב וגיבור.
הסיפור האישי של כריס באמת מדהים משום שהוא הוכחה אנושית למה אנחנו מסוגלים גם כאשר התנאים הבריאותיים שלנו לא ממש מאפשרים לנו לבצע דברים. לאחר שהתגבר על מחלה שכביכול ״לא ניתנת לריפוי״, כריס חזר למסלול ההצלחה רעב יותר מאי פעם.
היום, הוא מלמד ומרצה ברחבי העולם כיצד להוציא החוצה את הזהות האמתית שלהם. כריס מאמין שבכל אחד טמון גיבור, אך לעיתים בחיים אנו חיים זהות סודית על מנת לרצות את הסביבה שלנו.

תוכן עניינים:
1. התגברות על מחלה בלתי ניתנת לריפוי וההתחלה מאפס שוב לאחר שזכה במר. אמריקה
(2:29-6:49)

2. כאשר אתה מרגיש ״צמוד לקיר״, כאשר אתה מרגיש שניסית הכל וששום דבר לא עובד, לא באמת ניסית הכל. משום שאם ניסית הכל, היית מקבל את התוצאות שאתה רוצה. אנחנו לא שמים לב כמה מהר אנחנו הופכים את עצמנו לקורבנות וחסרי תקווה כאשר משהו ״רע״ קורה לנו בחיים. (6:49-8:12)

3. אתה לא מקבל את התוצאות שאתה רוצה בגלל ה״נקודות שאתה לא רואה״. הנקודות האלו שאתה לא רואה הן לא אשמתך וזו הסיבה למה זה כ״כ חשוב שיהיה לך מנטור שהוא ״ישר ולעניין״. הכוונה היא שהוא אדם שרואה מה שאתה לא רואה ויודע להגיד לך את האמת כמו שהיא מבלי לנסות להצטייר נחמד או טוב איתך. בדיוק כמו האמרה: ״ אתה לא יכול לראות את התווית שעל הבקבוק כאשר אתה נמצא בתוך הבקבוק״. ((8:12-12:00

4. כאשר אתה מקבל החלטה לתקן את הבעיות שמשפיעות על החיים ועל העתיד שלך, אתה תתחיל להרגיש טוב יותר עם עצמך משום שאתה לא מוותר על עצמך בקלות כמו שרוב האנשים עושים. אתה חייב להבין שאף אחד לא הולך להציל אותך והכל בידיים שלך. אם אתה מנצח או מפסיד בחיים- הכל עלייך! כאשר אתה מתנהג כ״קורבן״ בחיים, אתה מאשים את הנסיבות, האנשים ואף את עצמך. אך כאשר אתה באמת הופך להיות בעל תושייה, אתה תתחיל להוציא החוצה את הכוח הפנימי שבך שיודע למצוא את הדרך לניצחון. (12:00-14:35)

5. לא משנה איפה אתה נמצא בחיים, קח 100% אחריות משום שהכל אשמתך. אם הנישואים שלך מחורבנים- זה אשמתך! אם הבריאות או הגוף שלך לא במצב טוב- זה אשמתך! אם אתה רוצה לשנות משהו, זה בידיים שלך לשנות את זה. אין תירוצים. (14:35-15:52)

6. השקר הגדול ביותר שאנחנו יכולים להגיד לעצמנו זה שאנחנו יכולים לחמוק מכל דבר שאנחנו מתמודדים בחיים. הנסיבות ואירועי החיים לא קובעים את הגורל שלך, אתה והצורה בא אתה מגיב לסביבה ולאירועים הם שיקבעו את הגורל שלך. תמיד יש לך את היכולת לשנות משהו שאתה רוצה, גם אם זה ירגיש לך חרא, וכן, זה הולך להרגיש חרא! (15:52-17:00)

7. מילים לא ילמדו אותך, ניסיון ילמד אותך. כאשר אתה עובר זמנים ואירועים קשים בחיים ואתה מתגבר עליהם, אתה תצליח להתגבר על כל מכשול ואתגר בכל תחום אחר בחיים שלך. (17:00-19:13)

8. כולנו אוהבים לעשות דברים שאנחנו טובים בו ושאנחנו מקבלים פידבק חיובי עליו. תבין, אותם העקרונות שעזרו לך להיות ממש טוב בדבר הזה שאתה טוב בו, יוכלו גם לעזור לך בכל תחום אחר בחיים שתרצה להצליח. (19:13-20:18)

9. ברגע שאתה מתחיל לפתח מודעות עצמית ומפסיק את ״משחקי האשמה״, אתה תתחיל לייצר שינוי בחיים שלך. ברגע שתתחיל לייצר את השינוי, אתה תפתח את שריר המשמעת העצמית שלך ובכך תוכל ליישם אותו בכל תחום אחר בחיים. (20:18-24:04)

10. השוואות יובילו אותך להיות אדם ששופט וקנאי לאחרים. אם תשווה את עצמך כל הזמן לאחרים זה יהפוך אותך להיות פרפקטציוניסט. מה שאתה רוצה להיות זה אדם פוטנציאליסט. מה שזה אומר, זה שאתה רוצה להיות אדם שעושה היום. אדם שעושה את הכי טוב שהוא יכול, עם מה שיש לו, בכל רגע שיש לו. העבר הוא אשליה וזיכרון שאנחנו ממשיכים להעלות במוחנו. העתיד, אינו ידוע, אך הכוח הגדול ביותר שיש לנו הוא עכשיו. (24:04-26:30)

11. לא משנה באיזה שעה אתה קם, תכוון את השעון מעורר 5 דקות קודם. ברגע שאתה קם 5 דקות מוקדם יותר, דמיין ותכנן את היום אליו קמת. תבצע את זה לחודש ותראה את ההשפעה של זה על החיים שלך. זכור, תמיד תתחיל מקטן ותבנה על זה.
(26:30-31:55)

12. תעשה דברים שתואמים את הערכים שלך ושהם גורמים לך להרגיש טוב ושאתה באמת נהנה לעשות אותם. (31:55-33:00)

13. כל מה שאתה מכניס לגוף שלך הן אבני היסוד של הגוף שלך. אתה בונה את עצמך ממה שאתה אוכל. תאכל אוכל מזין, ירוק ואורגני משום שהמאכלים האלו עשירים ברכיבים תזונתיים. בנוסף, זכור שהדיאטה הטובה ביותר היא זו שאתה יכול להתמיד בא לפחות 80-90% מהזמן. (33:00-38:50)

14. המורשת של כריס: ״ אני רוצה לבנות מורשת שבאמת אוכל לראות אותה בזמן שאני חי״
(38:50-40:00)

15. כאשר אתה שם את עצמך במצב של הוכרה והערכה של עכשיו, כל יום יכול להפוך להיות כייף ומהנה. אתה לא יכול לשפוט, לקנא ולהאשים כאשר אתה במצב רגשי של הערכה והוכרה. (40:00)

ניתן למצוא את דוקטור כריס זיינו באתר הבית שלו בכתובת:
https://www.drzaino.com

תוכלו להוריד את ״המרכיב הסודי להיות גיבור״ של כריס, כאן:
https://iamhero.com/secret

ניתן למצוא את כריס גם ברשתות החברתיות:

Facebook: https://www.facebook.com/drzaino/

Instagram: https://www.instagram.com/drzaino/

Snapchat: https://www.snapchat.com/add/drzaino
Twitter: https://twitter.com/DrZaino
Youtube: https://www.youtube.com/user/wwwabundantlifechiro


אשמח אם תשתפו את הפודקאסט שלי

אשמח אם תשתפו את הפודקאסט שלי עם המשפחה או החברים.

שתפו, עשו לייק או תגיבו בפוסטים שלי בפייסבוק, אינסטגרם וביוטיוב.

אשמח לשמוע ממכם ולענות לכם אישית לכל שאלה הקשורה לפודקאסט בכתובת:

themindbodypodcast@gmail.com

אם אהבתם את הראיון אשמח אם תיקחו 60 שניות להירשם לפודקאסט

ולתת לי 5 כוכבים ב ITUNES

Image result for itunes


מבולבלים ולא ממש יודעים איפה או במה להתחיל?

התחילו כאן:


מנסים לחטב את הגוף ולא ממש יודעים איפה להתחיל?!

למידע נוסף לגבי אקדמיית THE NEW YOU:


הירשמו לרשימת הדיוור שלי בכדי לקבל את כל המידע העדכני על חיטוב הגוף,

עליה במסת שריר וכיצד להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמנו!

Image result for lidor dayan

שם פרטי:

אימייל:

Leave a Comment