ראיון עם אסייא אקוסטה על רדיפה אחר החלומות שלכם לא משנה מה!


הירשמו לפודקאסט שלי ב:

Image result for soundcloudImage result for youtubeImage result for itunes


בפרק של היום דיברתי עם אסייא אקוסטה בן ה-18 מפיניקס שנולד ללא לסת או דרכי חמצן בגופו. אם זה לא מספיק, הוא גם נולד אילם ולעולם לא טעם או אכל אוכל בחייו. אבל נחשו מה?! 

הוא פאקינג ראפר! 

אתם בטח חושבים לעצמם ״איך זה אפשרי?!״ אז זהו, שכאשר אנחנו באמת רוצים משהו ואנחנו באמת מחויבים, אנו מתגרשים מהסיפורים המגבילים שאנחנו ממשיכים לספר לעצמנו, אנחנו מפסיקים לתרץ, אנחנו מפסיקים לשבת וליילל ולבכות ואנחנו פשוט פאקינג עושים את זה!

אסייא הוא דוגמא למופת לכולנו ומראה לנו מה זה תשוקה ואמונה אמתית. הוא לא נתן לתנאי החיים שלו להגביל אותו או את היכולות שלו מלהשיג את החלומות שהוא רוצה. הוא היה נחוש, ממוקד ועבד קשה מאוד כדי לגרום לזה לקרות. 

תוכן עניינים: 

  1. ספר לנו מעט על תהליך ההתבגרות שלך. כיצד זה לגדול ״שונה״? ומה עשית לגבי זה? (2:35-3:00)

    אסייא: היה לי ילדות טובה. ההורים שלי אף פעם לא התייחסו אלי שונה, דבר שעזר לי מאוד למרות שהייתי צריך הרבה טיפול מצידם. החברה תמיד הייתה נחמדה אלי ועל כך לא נתתי לזה להרוס אותי.

  2. אני יודע שבעבר היו תוקפים אותך מילולית הרבה, מה עזר לך להרים את הראש ולפתח מנטליות חזקה? ומה היית אומר לכל אותם הצעירים שעדיין מפחדים להוציא את הקול שלהם ולעמוד על מה שהם רוצים בחיים?  

 אסייא: הציקו לי רוב החיים שלי, כולל עכשיו. אני לא נותן לדברים האלה להגדיר אותי כאדם. אני לא מושלם, יש לי רגשות כמו לכל אחד אבל אני בוחר להיות מאושר. ברגע שדיברתי על זה ושיתפתי אנשים אחרים שנמצאים באותו מקום זה עזר לי מאוד. אני שמח ומאושר בחיי והאנשים שעושים את זה הם פשוט אומללים. העצה שלי לחברה הצעירים זה לרדוף אחר החלומות שלכם, תשיגו את המטרות שלכם, אל תתנו לאף אחד ושום דבר לעצור אתכם ותאמינו שאתם יכולים לעשות את זה! (3:00-4:00)

3. מה גרם לך להתחיל לכתוב ולרצות להיות ראפר?

אסייא: מה שגרם לי להתחיל לכתוב זה שאני אוהב מוסיקה. אני מתחבר לשירים ואני מביע את עצמי. תמיד אהבתי לכתוב. בחיים שלי לא דמיינתי שאגיע לנקודה שאני נמצא בא היום בחיים. אין לי קול ואני ראפר. אומנם המילים שלי אבל טראפ (הזמר ששר בשבילי) הוא הקול שלי ( 4:00-5:56)

4. מי היו דמויות לחיקוי שלך כשהיית צעיר?

אסייא: ההורים שלי, 50cent, מייקל ג׳קסון, דרייק ואחי טראפ. (4:38-6:30)

5. מה אתה תמיד אומר לעצמך?

אסייא: אני אומר לעצמי ״ אני יכול לעשות את זה, אני יעשה את זה או שאני אמצא דרך לעשות את זה״ כל דבר אפשרי אם אתה באמת רוצה את זה. (6:30-6:50)

6. מה עובר בראש ובגוף שלך כאשר אתה עולה על הבמה? 

אסייא: כאשר אני על הבמה אני מרגיש מבורך. בהרבה דרכים הקול שלי נשמע. (6:50-7:05)

7. איפה אתה רואה את עצמך בעוד 5-10 שנים? 

אסייא: אני רואה את עצמי בדרך שאלוהים מכוון אותי. אני מאמין שאני אמשיך לכתוב מוסיקה וכל דבר שמגיע בדרך שקשור לזה.  (7:05-7:48)

8. איפה אנשים יכולים למצוא אותך ואת השירים שלך?

אסייא: אפשר למצוא את המוסיקה שלי בכל מקום שאפשר להוריד מוסיקה. כל הרווחים של השיר OXYGEN TO FLY נתרמים לבית חולים לילדים כדרך שלי לתת בחזרה.  (7:48- 8:44)

9. מהי המורשת שהיית רוצה להשאיר אחרייך?

אסייא: מה שהייתי רוצה להשאיר מאחורי זה שאנשים לא ישפטו מה שהעיניים ישר רואות ושהתייחסו אחד לשני שווים. כולנו כאן עם אותם הרגשות. לכולנו יש קול שצריך לצאת החוצה. אני מקווה שאני אעזור לקול שעדיין לא יוצא אצל אנשים- לצאת. אל תתנו לשום דבר לעצור אתכם מהחלומות שלכם. העולם צריך חמלה ואהבה אחד לשני. (8:44-10:30)

10. ההתחברות והעבודה יחד עם הזמר טראפ (10:30)

 

ניתן למצוא את אסייא אקוסטה ברשתות החברתיות:

Facebook: www.facebook.com/TheRealIsaiahA/

Instagram: www.instagram.com/xvx_6/

ואת הזמר טראפ באינסטגרם: www.instagram.com/iamthetrap/


אשמח אם תשתפו את הפודקאסט שלי

אשמח אם תשתפו את הפודקאסט שלי עם המשפחה או החברים.

שתפו, עשו לייק או תגיבו בפוסטים שלי בפייסבוק, אינסטגרם וביוטיוב.

אשמח לשמוע ממכם ולענות לכם אישית לכל שאלה הקשורה לפודקאסט בכתובת:

themindbodypodcast@gmail.com

אם אהבתם את הראיון אשמח אם תיקחו 60 שניות להירשם לפודקאסט

ולתת לי 5 כוכבים ב ITUNES

Image result for itunes


מבולבלים ולא ממש יודעים איפה או במה להתחיל?

התחילו כאן:


מנסים לחטב את הגוף ולא ממש יודעים איפה להתחיל?!

למידע נוסף לגבי הקורסים של לידור:


הירשמו לרשימת הדיוור שלי בכדי לקבל את כל המידע העדכני על חיטוב הגוף, עליה במסת שריר וכיצד להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמנו!

Image result for lidor dayan

שם פרטי:

אימייל:

Leave a Comment