פחדים

פחדים

מי מאתנו לא הרגיש פחד בחייו באיזשהו שלב בחיים?

למה זה בכלל קורה? הרי פחד זה לא דבר מוחשי, אתה לא יכול לגעת בו, זהו אך ורק פרי דמיונך. אז למה זה משהו שעוצר כ”כ הרבה מאתנו לעשות את הדברים שאנחנו רוצים? למה זה גורם לנו לייצר סביבנו חומות?

כי אנחנו ממשיכים לייצר לעצמנו בראש את המחשבה השלילית הזו כל הזמן על הדברים הרעים שיקרו אם נעשה את מה שאנחנו רוצים. במקום להתמקד בטוב אנחנו רק יודעים להתמקד ברע. במה שלא טוב, בלמה זה לא יצליח, בלמה אנחנו לא מספיק טובים ובלמה מישהו אחר יצליח לעשות את זה טוב יותר.

אז אני אומר חאלס!

תשברו את החומות האלו שבניתם לעצמכם מכל הדברים הפחות טובים שקרו לכם עד עכשיו בחיים שלכם ותסללו דרך חדשה לעתיד… בא אתם הגרסה הכי טובה של עצמכם!

תמחקו את התסריט הזה שנכתב לכם בראש לכל הדברים השליליים האלה שמתרוצצים לכם בראש ותתרכזו רק בחיובי. בלמה זה כן יעבוד, בלמה אני הולך להצליח בדבר הזה שאני כ”כ מפחד לעשות ושגם אם לא ילך כמו שרציתי אז למדתי. אין כישלונות בחיים יש רק למידה, מכל דבר שקרה שלא קרה בדיוק כמו שרצית אל תיתן לזה כ”כ הרבה פוקוס כי אחרת זה ישלוט עלייך! תתמקד באיך אתה יכול לשפר ולהפוך את התוצאה הזו לטובה יותר, איך תגדל מזה.

שנה את צורת החשיבה שלך לטובה מכל תוצאה שמתקבלת ותראה איך החיים שלך יקבלו פרספקטיבה ואיך אתה רק תרוויח מזה בעתיד. 


מבולבלים ולא ממש יודעים איפה או במה להתחיל?

התחילו כאן:


לשמיעת הפודקאסט של לידור

THE MIND BODY PODCAST


רוצים שלידור דיין ילווה אתכם במסע האישי שלכם?

פרטים נוספים כאן:


מנסה לחטב את הגוף ולא ממש יודע איפה להתחיל?!

הירשם עוד היום לקורס:


הירשמו לרשימת הדיוור שלי בכדי לקבל את כל המידע העדכני על חיטוב הגוף, עליה במסת שריר וכיצד להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמנו!

Image result for lidor dayan

שם פרטי:

אימייל:

Leave a Comment