מה שקרה קרה, השאלה היא מה אתה הולך לעשות לגביי זה?

“לשום דבר בחיים אין שום משמעות חוץ מאשר המשמעות שאתה נותן לו”

-טוני רובינס-

כל דבר שקורה לך בחיים, לטוב ולרע ישנה לך רק לפי המשמעות שאתה תיתן לו.

אם למשל איבדת את העבודה שלך, אין לך מספיק כסף ואתה צריך להתחיל הכל מההתחלה אתה יכול לקחת את זה לשני כיוונים:

1. להתרכז בדברים הקיימים ה”לא טובים” ולהיכנס למצב של רחמים עצמיים, דיכאון, הרגשה שאתה לא שווה מספיק, שהעולם נגדך ושלא משנה מה תעשה אתה תמיד תיכשל.

2. אתה גדל מזה! ושואל את עצמך איך אני יכול לשפר מכאן? מה אני צריך לעשות בשביל לקבל תוצאה טובה יותר? מה אני צריך לעשות בכדי להשתפר ולהיות חכם יותר מהמצב הנוכחי? להבין שכל דבר שקורה כרגע הוא רק זמני ושאתה תעשה מה שנדרש לעשות בכדי לא להיות במצב הזה יותר.

זה ההבדל בין מנטליות של ווינרים ללוזרים- ווינרים לא יוותרו לא משנה מה קורה ויקרה להם בדרך כי הם יודעים שכל דבר שקורה להם לא משנה כמה רע זה נראה כלפי חוץ- זה רק זמני!

לכולנו יש אתגרים בחיים, וכמו באימון בחדר כושר כמה שאתה מתאמן יותר אתה מתחזק יותר ככה גם אנחנו צריכים לאמן את המוח שלנו שלא משנה מה קורה ויקרה לנו בדרך- לעולם! אבל לעולם לא נוותר על איך שאנחנו רוצים שהחיים שלנו יראו.

תפתח את המחשבה הזאת בראשך בכל יום שעובר ותראה כמה חוסן תצליח לפתח לאורך זמן שלא משנה מה יגידו לך אתה מלא בביטחון וידיעה שאתה תצליח להגיע לאן שאתה רוצה.

 שאלו אותי אם אני זה שרושם את כל הפוסטים האלו… כן אני רושם את הפוסטים האלו.

אני יושב ולומד יום יום בכדי שאוכל לשתף עוד אנשים בכל המידע המצוין הזה שמדהים אותי כל פעם מחדש וכמה שאדע יותר ככה ארצה לעזור להרבה אחרים כי אין גדילה טובה יותר מאשר לגדול יחד עם אנשים אחרים במסע האישי שלך להצלחה.

יש לך כוח עצום כאדם- נצל/י אותו כל עוד את/ה חי/ה.


מבולבלים ולא ממש יודעים איפה או במה להתחיל?

התחילו כאן:


לשמיעת הפודקאסט של לידור

THE MIND BODY PODCAST


רוצים שלידור דיין ילווה אתכם במסע האישי שלכם?

פרטים נוספים כאן:


מנסה לחטב את הגוף ולא ממש יודע איפה להתחיל?!

הירשם עוד היום לקורס:


הירשמו לרשימת הדיוור שלי בכדי לקבל את כל המידע העדכני על חיטוב הגוף, עליה במסת שריר וכיצד להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמנו!

Image result for lidor dayan

שם פרטי:

אימייל:

Leave a Comment