למה אתה לא יורד במשקל/אחוזי שומן

“כמה פעמים בשבוע צריך לאמן את הבטן?”

” איך אני מוריד את הצדדים האלה שיש לי בבטן?!”

” אני לא אוכל בכלל שטויות אז איך זה שזה לא יורד?!?!”

אם הייתי מקבל כסף על כל פעם ששמעתי את המשפטים האלה היום כבר הייתי מיליונר.

הפקטור החשוב ביותר כשעיקר המטרה היא ירידה בשומן ובטן הוא להיות במאזן קלורי שלילי לתקופה ולא ליום יומיים, בד”כ זה יהיה בין 8-12 שבועות אלא אם כן יש הרבה מאוד משקל להוריד אז זה ייקח הרבה יותר.

מכאן כל עוד תמשיך לשמור על מאזן קלורי שלילי + אימונים במהלך השבוע ( שעיקרם כמובן אימוני התנגדות) השומן יחל לרדת ונחש מה?? אפילו הבטן שלך תתחיל לבצבץ החוצה!

אז אתה יכול להמשיך לעשות 1000 כפיפות בטן כל יום אבל כל עוד לא תהיה מודע לכמויות שאתה אוכל ותתמיד באימונים שלך יהיה לך קשה מאוד להגיע לתוצאות שאתה מצפה.

דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא שמבנה הבטן של כל אחד ואחד שונה, גנטיקה היא פקטור חשוב מאוד לכן אדם שמבנה הבטן שלו הוא 8 קוביות ואדם אחר שעם 4 לא יוכל להפוך אותם ל8 כי זה המבנה הגנטי שלו.

” יופי אבל אני אומר לך שאני לא אוכל בכלל שטויות, לא נגעתי במפרומים של אמא שלי כבר חודש!  ואני כן מתאמן כל השבוע ועדיין לא יורד!!!”

שוב,זה לא משנה גם אם התאמנת 3 פעמים ביום וגם אם אכלת חזה עוף ואורז כל יום, הכמות היא מה שתקבע אם תרד או לא! האם אתה באמת מודע לסך הקלורי שאתה אוכל כל יום? אתה מוודא שאתה במאזן קלורי שלילי? יכול להיות שכן ואתה במאזן שלילי אבל מה לגביי סופי שבוע? גם שם אתה מודע?

רבים יכולים להיות צדיקים ולהתאמן כל השבוע ולאכול טוב עד שמגיע הסופ”ש ושם… מותר לי הכל! למה? כי כל השבוע עבדתי קשה אז מגיע לי, יום יומיים יעשה את ההבדל?? תתפלא שכן.

מספיק יומיים של אכילה במאזן קלורי חיובי בשביל לאזן את כל מה ששרפת בשבוע ועל כך רבים תקועים באותו משקל.

אז בראש ובראשונה שים לב ש:

  1. אתה נמצא במאזן קלורי שלילי התואם את רמת הפעילות השבועית שלך/ מין/ BMR לתקופה אשר מתאימה לכמות המשקל שאתה צריך לרדת. צפה לירידה של 0.5-1 ק”ג בשבוע.
  2. וודא שאתה מגיע כל יום לכמויות הפחמימה/חלבון/שומן אשר אתה צריך.
  3. התאמן מינימום 3 פעמים בשבוע אימוני התנגדות בשביל למזער כמה שיותר נזק למסת שריר.

אם עדיין אתם מבולבלים ניתן לפנות אליי במייל: lidoronlinept@gmail.com

אשמח לענות על כל שאלה.


מבולבלים ולא ממש יודעים איפה או במה להתחיל?

התחילו כאן:


לשמיעת הפודקאסט של לידור

THE MIND BODY PODCAST


רוצים שלידור דיין ילווה אתכם במסע האישי שלכם?

פרטים נוספים כאן:


מנסה לחטב את הגוף ולא ממש יודע איפה להתחיל?!

הירשם עוד היום לקורס:


הירשמו לרשימת הדיוור שלי בכדי לקבל את כל המידע העדכני על חיטוב הגוף, עליה במסת שריר וכיצד להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמנו!

Image result for lidor dayan

שם פרטי:

אימייל:

Leave a Comment