כשיש לך “למה” מספיק גדול- אתה תמצא את ה”איך”

כשה”למה” שלך מספיק גדול, אתה תמצא את ה”איך” שלך.

קשה לתאר את זה במילים אבל אנסה בכל זאת,

כל דבר שאי פעם תרצה שיקרה לך בחיים אפשרי אבל בשביל שכל דבר כזה יקרה אתה חייב סיבה מספיק גדולה בשביל שזה יהפוך למציאות שלך.

למה אתה רוצה להצליח בחיים?

למה אתה רוצה להיות עצמאי כלכלית?

למה אתה רוצה להראות יותר טוב?

למה?

ברגע שהסיבות מספיק גדולות שהן גורמות לך לתחושת מועקה בחזה, שכשאתה מדבר עם אנשים על הסיבות האלו אתה מתמלא באש בעיניים, שכשאתה מספר לאנשים על השאיפות והחלומות שלך לחיים אנשים מסתכלים עלייך עם עיניים גדולות. רק אז אתה יודע שאתה בדרך הנכונה.

לא משנה מה המצב הנוכחי שלך כרגע או איפה נולדת או מה אנשים לימדו אותך לחשוב- אתה יוצר את העולם שלך! קח אחריות על החיים שלך ותנצל כל יום שרק אפשר בשביל לדעת יותר בשביל שיום אחד שלא תהיה כאן כולם ידעו מי היית ומה עשית בשביל שהעולם הזה יהיה קצת יותר טוב מקודם.

אטום את האוזניים שלך מכל ה”אנשים הקטנים” שאומרים לך שמה שאתה רוצה לא אפשרי, אנשים כאלו תמיד יגידו לך שזה לא אפשרי משום שהם עצמם לא מאמינים שזה אפשרי להם.

קח דוגמא מאנשים שנמצאים במקום שהיית רוצה ושואף להגיע בחיים ונסה ליישם את ההרגלים והדברים שהם עושים בכדי להיות איפה שהם היום.

אז פעם הבאה שאתה מוטרד ושואל את עצמך כל הזמן מה אני יעשה תדע דבר אחד- אם תשאל את עצמך שאלה גרועה תמיד תמצא תשובה גרועה. תמיד תנסה לחשוב על שאלות טובות יותר ותראה שתמיד תמצא דרך לתוצאה טובה יותר!


מבולבלים ולא ממש יודעים איפה או במה להתחיל?

התחילו כאן:


לשמיעת הפודקאסט של לידור

THE MIND BODY PODCAST


רוצים שלידור דיין ילווה אתכם במסע האישי שלכם?

פרטים נוספים כאן:


מנסה לחטב את הגוף ולא ממש יודע איפה להתחיל?!

הירשם עוד היום לקורס:


הירשמו לרשימת הדיוור שלי בכדי לקבל את כל המידע העדכני על חיטוב הגוף, עליה במסת שריר וכיצד להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמנו!

Image result for lidor dayan

שם פרטי:

אימייל:

Leave a Comment