כיצד לאמן את המוח שלך לירידה במשקל

במאמר הבא אני רוצה לדבר אתכם על איך לאמן את המוח שלנו לירידה במשקל ובשומן ולאפשר לכם סוף סוף להשיג את גוף החלומות שתמיד רציתם.

להשיג גוף אסתטי וחטוב זה יותר מרק להתאמן בחדר הכושר ולאכול נכון. יש כאן עניין מנטלי שחשוב מאוד ואם זה לא משתנה אתם יכולים לעבוד עם התפריט הכי טוב או האימון הכי מושלם אבל זה לא יעזור לכם.

רוב האנשים חושבים שכל עוד הם לא ישיגו את המראה החטוב, כל עוד הם לא יהיו חזקים בדיוק כמו שהם רוצים, הם לא יהיו מאושרים.

כבני אדם זה אנושי עבורנו להגן על האושר שלנו ולמשוך אותו אל העתיד.

האמת היא שאנחנו צריכים להפסיק לעשות זאת. זהו אחד מהחסמים הפסיכולוגיים שלנו לירידה במשקל. אם נמשיך להגיד לעצמנו שנהיה מאושרים רק כאשר נשיג משהו מסוים, המסע שלנו הופך להיות מלא בלחץ, דחף ולבסוף אנחנו פשוט מוותרים.

ככה תאמנו את המוח שלכם לרדת במשקל

אתם צריכים לקבל את עצמכם ואת מי שאתם כרגע. אם תקבלו את עצמכם בלב שלם ותפסיקו לרדוף אחרי “אני” טוב יותר, אתם באמת תצליחו לתת את כל כולכם לרגע הנוכחי.

אז נכון שקל יותר להגיד מאשר לעשות אבל אנחנו חייבים לשנות את הפוקוס שלנו אם אנחנו רוצים חיים שלווים נטולי לחצים.

אתם רוצים לדמיין את עצמכם משיגים את המטרות שלכם. כאשר אתם מתחילים להשתמש במוח שלכם ככלי, ומפסיקים לתת לו לשלוט עליכם, אז אתם תתחילו לגרום לחלומות שלכם להפוך למציאות. אם המוח שלכם מאמין בזה, הגוף שלכם ימצא דרך לעשות זאת.

קו הסיום לא יקצור את הפירות

כל הזיכרונות שלכם יגיעו מהמסע שלכם, תנו את כל כולכם לרגע העכשווי ותדחפו את עצמכם מעבר לגבולות שלכם. זה יהפוך אתכם לגרסה הכי טובה שלכם פיזית ומנטלית.

לסיכום

זכרו שהמוח שלנו הוא דבר אוניברסלי, המוח שלנו נועד לגרום לנו לשרוד. מה שאומר שהוא תמיד יחפש מה לא בסדר וכיצד להגן עלינו. לרוב האנשים אכילה מגיע ממקום רגשי כמו לחץ, כאב, חרדה, דיכאון, עצבים. לכן חשוב מאוד שנהיה מודעים ונשלוט במוח שלנו משום שאם לא נאמן אותו הוא ישלוט עלינו ורק ימנע מאתנו להשיג את הדברים שאנחנו רוצים בחיים.

מה דעתכם על המאמר:

” כיצד לאמן את המוח שלך לירידה במשקל “?

יש לכם משהו נוסף שתרצו להוסיף או לשאול?

אשמח לדעת, בתגובות שמתחת.


מבולבלים ולא ממש יודעים איפה או במה להתחיל?

התחילו כאן:


לשמיעת הפודקאסט של לידור

THE MIND BODY PODCAST


רוצים שלידור דיין ילווה אתכם במסע האישי שלכם?

פרטים נוספים כאן:


מנסה לחטב את הגוף ולא ממש יודע איפה להתחיל?!

הירשם עוד היום לקורס:


הירשמו לרשימת הדיוור שלי בכדי לקבל את כל המידע העדכני על חיטוב הגוף, עליה במסת שריר וכיצד להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמנו!

Image result for lidor dayan

שם פרטי:

אימייל:

Leave a Comment