המפתח לביטחון העצמי והגבריות שבך

אחד הדברים שהתקשיתי איתם למשך מעל ל 25 שנים היה הביטחון העצמי שלי. לא משנה איך נראיתי חיצונית, לא משנה כמה אנשים בסביבה היום אומרים לי דברים טובים, לא האמנתי בעצמי. דבר שגרם לי לפתח “זהות מזויפת” ותחפושת של אדם “ביישן”. אם אתה נמצא במקום הזה עדיין, אני לגמרי מבין אותך ויודע כמה זה קשה לצאת משם, אך תדע שזה אכן אפשרי! 

הדבר הראשון שאתה רוצה לזכור ולהבין זה שכל אותם הרגשות, המחשבות ותזוזות הגוף שלך הם הרגלים שפיתחתי והטמעת בך בגלל מקרים שקרו לך בעבר או במהלך החיים. 

ברגע שאתה מודע להרגלים האלו ואתה לא מזדהה איתם ומאמין שזה מי שאתה-שינוי בהחלט יכול לקרות! 

אך בכדי לייצר שינוי ממושך, אנחנו חייבים שהמוח שלך ייצר המון כאב למקום בו אתה נמצא והדרך היעלה ביותר שמצאתי שעובדת זה INCANTATION.

מה שזה אומר זה בעצם אמירות שאתה אומר לעצמך פעם אחר פעם, אם תגיד את זה בטון הנכון, בעוצמה הנכונה, ותזוז עם הגוף שלך מספיק פעמים אתה תתחיל לקבע את האמירות האלו במוחך ותתחיל באמת להאמין להם! 

בשביל זה הכנתי 2 גרסאות לנשים ולגברים שתוכל/י לשמוע ולהתאמן איתו על בסיס יומי.


זכור שבדיוק כמו שלפתח שריר זה לא דבר שקורה בין לילה, אתה חייב להבין ולהיות מחויב לזה שאם השינוי מש חשוב לך, אתה חייב להתאמן על האמירות האלו כל יום, גם אם אתה לא מרגיש שיש לך כוח או צורך. ככל שתתאמן על כך יותר אתה תבנה שריר מנטלי חזק יותר ואתה תהיה כ”כ חסין מכל דבר שמישהו אמר או יגיד לך בחיים וסוף כל סוף יצא האני האמיתי שתמיד חיפשת- הגבר שבך! 

ואם את אישה אז האישה שבך! 

במהלך הסרטונים אבקש שתגידו מספר אמירות כמו: 

” אני (השם שלך), רואה, שומעת, מרגישה ויודעת שאני לעולם לא אתן לרגש המטומטם הזה שנקרא(הרגש) לעצור ולהרוס אותי יותר!” לדוגמא: “אני לידור, רואה, שומע, מרגיש ויודע שאני לעולם לא אתן לרגש המטומטם הזה של חוסר ביטחון או פחד לעצור ולהרוס אותי יותר!” 

 

בנוסף, אבקש ממך לחשוב ולהגיד דברים כמו:

” אני רוצה שתחשוב על 2 הרגשות שהגבילו אותך בחיים עד היום, במי זה פגע?! מה זה הרס לך בחיים?! תגיד את זה!מה זה הרס לך בחיים?! מה מגעיל ברגש הזה?? במה זה יעלה לך אם לא תשנה את זה עכשי?! במה זה יעלה לכל האנשים שאתה אוהב?! זה המחיר שאתה מוכן לשלם? כן או לא?! 

חשוב מאוד שתצעק חזק בכל פעם שאני מבקש ממך לצעוק בהקלטה, ככל שתצעק חזק יותר ותזיז את הגוף שלך ע”י מחיאות כף חזקות או תזוזה חזקה כמו לחיצה חזקה על החזה אתה תרגיש באמת את מה שאתה אומר. 

אני אומר לך, כשהקלטתי את 2 ההקלטות האלו אחד אחרי השני, נעלתי את עצמי בשירותים בדירה, הייתי כ”כ טעון ועצבני על עצמי באותו הרגע, הרגשתי שאני נותן לכל האירועים שקורים לי בחיים להפריד אותי ממי שאני באמץ- מנהיג! גבר! בן אדם חזק! 

אז פשוט רשמתי הכל על הדף, שמתי את 2 האוזניות בפול ווליום עם מוזיקה עוצמתית וצעקתי את כל המילים האלו הכי חזק שיכולתי! תוך כדי שצעקתי הרגשתי את כל הכאבף התסכול וההרס העצמי שעשיתי לעצמי וזה רק גרם לי להיכנס ליותר עמוק! 

תוך כדי שאני צועק ומזיז את הגוף, כולי מזיע, 2 כפות הידיים שלי אדומות כמו 2 עגבניות מרוב כל המחיאות כף שעשיתי, פתאום את/ה עלית לי בדימיון.

כן אתה! הבחור/ה הביישנית שעדיין נמצאים במקום שהייתי כלוא שנים, ואז הכל בא לי!

היום שאתה תרגיש משוחרר מהמחשבות שלך הוא היום בו תבין שהשחרור מגיע מזה שאתה מונע מלעזור לאחר.

משום שנתינה זהו הצורך החשוב ביותר מכל ששת הצרכים שלנו כבני אדם.

אם אתם תגיעו לרגע בחיים בו תבינו שאתם אף פעם לא המרכז ונולדתם כדי להיות טובים יותר ובכך לעזור לאחרים לגדול, להתעצם ולהיות חופשיים.

האם זה לא מה שכולנו רוצים?! 

להרגיש חופשיים לדבר, לעשות, ולהרגיש מה שאנחנו רוצים ולא מה שאחרים מכתיבים לנו?

אז הגיע הזמן לעלות את הרף חברי היקר!

הגיע הזמן להסתכל לכל הפחדים בעיניים!

משום שאני קיבלתי החלטה ואני אשמח אם את/אתה/אתם תצטרפו להחלטה שקיבלתי:

” אני הולך להפוך את הפחד… לכלבה שלי! ” 

בקשה אחרונה לי אליכם,

שתפו ואתי בבקשה בסיפורים והחוויות האישיות שלכם ומה זה גרם לכם להרגיש. זה ממלא אתי ונותן לי את הכוח להמשיך כאשר אני יודע שאנשים באמת משתמשים בכלים שאני נותן.

תוכלו לרשום לי הודעה לאימייל: lidoronlinept@gmail.com 

עד המאמר הבא… אל תפסיקו לחייך! 


מבולבלים ולא ממש יודעים איפה או במה להתחיל?

התחילו כאן:


לשמיעת הפודקאסט של לידור

THE MIND BODY PODCAST


רוצים שלידור דיין ילווה אתכם במסע האישי שלכם?

פרטים נוספים כאן:


מנסה לחטב את הגוף ולא ממש יודע איפה להתחיל?!

הירשם עוד היום לקורס:


הירשמו לרשימת הדיוור שלי בכדי לקבל את כל המידע העדכני על חיטוב הגוף, עליה במסת שריר וכיצד להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמנו!

Image result for lidor dayan

שם פרטי:

אימייל:

Leave a Comment