הדרך הפשוטה להפסיק לאכול ג’אנק פוד

איך אפשר להפסיק לאכול ג’אנק פוד מבלי להרגיש התקפי רעב מטורפים תוך מספר שעות או ימים?

פעם חשבתי שלא אוכל להפסיק לאכול ג’אנק פוד בחיים

כמו שאתם רואים אותי היום, זה לא משהו שהיה כל החיים. גם אני בעברי הייתי אכלן גדול של ג’אנק פוד. אני זוכר שכשהתחלתי להתאמן בגיל 14 הייתי אוכל כ”כ הרבה שטויות כי חשבתי שהדרך היחידה לגדול זה לאכול- והכל!

הייתי מגיע הביתה אחרי החדר כושר והייתי אוכל קופסא של טונה בשמן יחד עם בורקסים כמקור לפחמימה. אני זוכר שמידי ימי שישי הייתי הולך באופן קבוע לקנות בורקס טונה והייתי מסיים חצי חבילה רק בדרך חזרה הביתה. עם השנים הבנתי שאם אמשיך לאכול בצורה כזו לא אשיג את הגוף שתמיד רציתי, לא אהיה חזק יותר וגם ארגיש נורא.

אז כן גם לי היו הרגלי אוכל לא ממש טובים ומה שעזר לי לשנות את זה זה באמת להתחיל לפתח הרגלים קטנים מיום ליום שבסופו של דבר גרמו לי לפתח הרגלים טובים שנמשכים לאורך שנים.

תבינו שהדרך היחידה באמת לשנות משהו זה דבר ראשון להיות מודע לזה שאתם אכלני ג’אנק פוד ולהבין ששינוי לוקח זמן וזה לא יקרה בין לילה. הדבר האחרון שאתם רוצים לעשות זה לנסות בבת אחת לשנות וללכת “אקסטרים” ואז כששוב לא יצליח לכם אתם “תלקו” את עצמכם ותגידו לעצמכם כמה אתם לא טובים. כולנו בני אדם, כNOBODY IS PERFECT RIGHT? החכמה זה להתחיל ממשהו קטן ולדבוק בו מיום ליום עד שהוא גדל עוד ועוד.  

איך להפסיק לאכול ג’אנק פוד מבלי לסבול

בכדי שתוכל להפסיק לאכול ג’אנק פוד אתה חייב להתחיל לפתח הרגלים קטנים.

אתן לך דוגמא:

מלאכול בשר ממקדונלד -> בשר מהסופר -> בשר אורגני

סודה ממקדונלד -< סודה אורגנית -> מים מוגזים

פיצה האט-> להכין פיצה ביתית

המסר העיקרי כאן הוא להבין שאתה לא צריך לקפוץ ישר מאכילת ג’אנק למאכלים הכי דיאטטיים ובריאים שתמצא בכדור הארץ.

זוהי הסיבה למה אני מאוד מאמין ב”דיאטה גמישה” יחד עם צום לסירוגין. כשאתם מודעים לכמות הקלוריות ואבות המזון שאתם צריכים להגיע ביום ומאפשרים לעצמכם בכל יום עד כ 20% מהצריכה למאכלים שאתם אוהבים אתם נהנים עדיין מאוכל בריא יחד עם מאכלים שאתם אוהבים מבלי לרצות לאכול ג’אנק פוד כל היום בכמויות אדירות. אסטרטגיית “צום לסירוגין” מצוינת משום שהיא מאפשרת לכם לאכול ארוחות גדולות בעיקר בערב, דבר שמשאיר אתכם שבעים לאורך זמן בזמן שאתם עדיין במאזן קלורי שלילי ועוזרת לכם לשלוט ברעב שלכם בצורה טובה יותר מאשר אם הייתם אוכלים מהבוקר. 


מבולבלים ולא ממש יודעים איפה או במה להתחיל?

התחילו כאן:


לשמיעת הפודקאסט של לידור

THE MIND BODY PODCAST


רוצים שלידור דיין ילווה אתכם במסע האישי שלכם?

פרטים נוספים כאן:


מנסה לחטב את הגוף ולא ממש יודע איפה להתחיל?!

הירשם עוד היום לקורס:


הירשמו לרשימת הדיוור שלי בכדי לקבל את כל המידע העדכני על חיטוב הגוף, עליה במסת שריר וכיצד להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמנו!

Image result for lidor dayan

שם פרטי:

אימייל:

Leave a Comment