לידור דיין הוא מאמן ומומחה לעיצוב וחיטוב הגוף.

לידור בן ה-26 הוא בחור עם חזון מאוד ברור לחייו. כשגדל ראה את הוריו נאבקים בכדי לדאוג שלו ולאחותו לא יחסר דבר למרות התקופות הלא קלות כמו בכל בית בישראל מה שגרם לו להיות רעב יותר להצליח ולהוכיח שזה אפשרי שיהיה לך כל מה שתרצה בחיים עם האמונה הנכונה.

בגיל ארבע עשרה, לאחר שהצטרף לחדר כושר מקומי קטן ליד ביתו, לידור הרגיש שבזמן שהוא מתאמן הוא מרגיש הרגשה אחרת שאין כמותה! שהוא נולד מחדש ומתחבר רוחנית לנפש שלו דרך גופו. בהתחלה כמו בכל התחלה, לידור התקשה להמשיך את חלום חייו בשל ידע לקוי באימונים ותזונה, ולכן הוא המשיך ללמוד עם אמונה שלמה שהוא יהפוך למאמן כושר.

לאחר שסיים את לימודיו במכון וינגייט, לידור מיד החל לחפש חדר כושר שיקבל אותו לעבוד. יותר מעשרה חדרי כושר מקומיים, אבל, לאכזבתו, הוא נדחה על ידי כולם. בשל נחישותו להשיג את חלום חייו, לידור אכן מצא בסופו של דבר עבודה בחדר כושר קטן שבו הוא התחיל לאמן ולאחר פרק זמן קצר, הוא התקדם לחדר כושר גדול המכונה “הולמס פלייס”, ומאז הכל השתנה לטובה. הביקוש גדל, ושמו התפשט כמאמן אישי מוצלח ומקצועי באזורו.

כל זה גרם ללידור להאמין בעצמו וביכולתו לעזור לאנשים דרך התשוקה שלו לאימונים. היום, עם התשוקה והשאפתנות שלו, לידור מוכן להילחם על החלומות והחזון שלו לעולם חיובי, מאושר ובריא יותר. עולם שלא ישפוט או ינסה לשנות אותך, אלא לקבל אותך כמי שאתה (כאדם). להגיע לאנשים בכל רחבי העולם ולהרים אותם, הפך למפעל חייו של לידור. לבטא את גישת חייו דרך פיטנס היא כעת ייעודו.

“תילחם על מה שאתה שאתה מאמין שיכניס ערך לחייך, ואל תיתן לאף אחד לקחת לך את החלומות שלך! יש לך רק הזדמנות אחת בחיים, ואם תחיה אותם נכון אז פעם אחת בהחלט תספיק.” (לידור דיין)


מנסים לחטב את הגוף ולא ממש יודעים איפה להתחיל?!

מלאו את השאלון הבא:


 

רוצים שלידור דיין ילווה אתכם במסע האישי שלכם?

פרטים נוספים כאן:


לשמיעת הפודקאסט של לידור

THE MIND BODY PODCAST


הירשמו לרשימת הדיוור שלי בכדי לקבל את כל המידע העדכני על

חיטוב הגוף, עליה במסת שריר וכיצד להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמנו!

Image result for lidor dayan

שם פרטי:

אימייל: